X

چگونه رمز ارز از صرافی بایننس بخرم ؟

چگونه رمز ارز از صرافی بایننس بخرم ؟ چگونه می توانم تتر را به ارز دیجیتال تبدیل کنم ؟

یکی از مهم ترین بستر های خرید رمز ارز های دیجیتال، صرافی آنلاین بایننس است. برای خرید و فروش در صرافی بایننس نیاز به VPS دارید. VPS به شما آی پی غیر از ایران را ارائه می دهد و شما می توانید بدون دغدغه بلاک شدن حساب کاربری تان به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

  • چگونه اکانت بایننس خود را شارژ کنم ؟

برای دریافت آدرس کیف پول خود به آدرس Wallet < Fiat and spot مراجعه نمایید. پس از انتخاب گزینه Usdt که همان تتر است گزینه Deposit را انتخاب کنید.

پس از انتخاب Trc20 یا تتر شبکه ترون از قسمت Network  آدرسی در پایین برای شما نوشته می شود که برای انتقال حتما از گزینه کپی که زیر آن نوشته شده استفاده کنید و از کپی کردن به صورت خود کار اکیدا خودداری کنید. این آدرس کیف پول یا همان ولت تتر شماست که برای خرید در صرافی ایرانی نیاز دارید.

  • انجام معادلات ارزی

پس از انتخاب Trc20 یا تتر شبکه ترون از قسمت Network  آدرسی در پایین برای شما نوشته می شود که برای انتقال حتما از گزینه کپی که زیر آن نوشته شده استفاده کنید و از کپی کردن به صورت خودکار اکیدا خودداری کنید. این آدرس کیف پول یا همان ولت تتر شماست که برای خرید در صرافی ایرانی نیاز دارید.

حال شما مقداری تتر یا دلار به شیوه ارز دیجیتال در حساب بایننس خود دارید، در قسمت Wallets>Fiat and spot می توانید موجودی حساب خود را مشاهده کنید.

همچنین توجه داشته باشید که حتما از Ip ثابت و آن هم کشورهای آزاد (مثل هلند، ایتالیا، ترکیه، اسپانیا) استفاده کنید در غیر این صورت حساب شما مسدود می شود.

خرید VPS بایننس

پس از شارژ شدن حسابتان می توانید ارز دیجیتال خریداری کنید. پس از باز کردن منوی مربوطه از قسمت Trade گزینه Advanced را انتخاب کنید.

صفحه ای که برایتان باز می شود صفحه ی معامله ی اصلی بایننس است.

قسمت قرمز مشخص شده در تصویر جایی است که شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب می کنید. این قسمت در حالت پیش فرض بر روی بیت کوین است با کلیک کردن بر روی آن می توانید ارز های دیجیتال دیگر را خریداری نمایید.

در قسمت پایین شما دو گزینه ی Buy و Sell را مشاهده می کنید. Buy برای خرید و Sell برای فروش ارز های دیجیتال است.

چگونه رمز ارز از صرافی بایننس بخرم ؟ چگونه می توانم تتر را به ارز دیجیتال تبدیل کنم ؟

پس از انتخاب گزینه Buy تبی به شکل عکس فوق برایتان باز می شود.

Limit یعنی قیمت خرید دقیق خودتان را مشخص کنید. با قیمتی که شما تعیین می کنید order برای شما باز می شود و خرید می کنید.

Market یعنی شما ارز را دقیقا به قیمتی که در مارکت وجود دارد می خرید.

اما Stop Limit به معنای این است که شما یک نقطه استاپ قیمتی برای مارکت تعیین می کنید تا به محض برخورد مارکت با آن قیمت، پیشنهاد خرید شما باز شود البته این روش معمولا برای فروش یا Sell بکار گرفته می شود و در Buy کارایی چندانی ندارد. شما پس از مشخص کردن مقدار ارز مورد نظر در قسمت Amount می توانید در قسمت Total میزان تتر یا دلاری که باید برای آن بپردازید را مشاهده کنید.

پس از ثبت درخواست شما در قسمت داشبورد شخصی خودتان از آدرس Orders<Spot order می توانید پیشنهادهای خود را مشاهده کنید. اگر order شما موفقیت آمیز بوده باشد حساب شما برای آن ارز شارژ می شود و order شما در این قسمت به حالت Filled در می آید. سپس برای فروش آن ارز دیجیتال می توانید  مانند خرید ارز عمل کنید. بهتر است برای فروش از گزینه Stop Limit استفاده کنید تا ارز را دقیق به قیمتی که مد نظر دارید بفروشید.

  • برداشت پول از بایننس

برای برداشت پول از بایننس کافیست ارز های خود را دوباره تبدیل به تتر کرده و از طریق آدرس کیف پول حساب صرافی خود انتقال وجه را انجام دهید.

منبع : مگ آیفوم

نظر شما در این‌باره چیست؟