X

سرور مجازی مخصوص بورس

سرور مجازی بورس صرفا برای ایجاد بستری مناسب برای کاربران به منظور اجرای نرم افزار های تحلیل بازار به صورت 24 ساعته و همچنین دسترسی سریع و بدون وقفه به وب سایت های خرید فروش سهام از طریق اینترنت راه اندازی شده اند. این سرور مجازی به صورت 24 ساعته فعال است و پشتیبانی در صورت درخواست مشتری به صورت کامل و بدون هزینه توسط OVPS انجام می گیرد. همچنین این سرورها در اجرای نرم‌افزارهای مرتبط با تحلیل بازار سهام، در کنار دسترسی پرسرعت به کارگزاری‌های بورس به شما این امکان را می‌دهد تا به نحو موثرتری به مبادلات در این بازار پرداخته و از سایرین در مواردی مانند سرخط‌زنی، که نیاز به سرعت بالا دارد، جلوتر باشید. بهترین سرور بورس در اختیار شما است، پس فقط تمرکز خود را بر روی تحلیل بازار قرار داده و در مورد سرعت و اتصال به کارگزاری‌ها آسوده‌خاطر باشید .

مزایای استفاده از سرور مجازی بورس چیست؟

بسیاری از کاربران، شرکت های معاملات سهام و کارگزاری ها روزانه به انجام خرید و فروش سهام برای خود یا مشتریان حقیقی و حقوقی می پردازند. معاملات بورس در تمام دنیا از طریق وبسایت و به صورت آنلاین انجام می گیرد و تمامی درخواست های کاربران از طریق اینترنت ارسال و دریافت می شوند. بنابراین در اختیار داشتن سیستم کامپیوتری قدرتمند به همراه اینترنت پایدار و پر سرعت امری ضروری است. OVPS برای دسترسی هر چه راحت تر کاربران به معاملات بورس و انجام بدون وقفه معاملات، سرور مجازی بورس ایران به همراه ربات سرخطی بورس را به کاربران خود بر روی قدرتمند ترین سرور ها و با اینترنت پرسرعت و نامحدود ارائه می نماید. برخلاف کامپیوتر و لپ تاپ های شخصی، این سرور ها به صورت ۲۴ ساعته روشن و در دسترس کاربران قرار می گیرند و پشتیبانی این سرور ها به صورت کامل توسط OVPS انجام می پذیرد و نصب و راه اندازی این سرور ها توسط تیم فنی ما به صورت رایگان انجام می گیرد. سرویس کاربران بعد از خرید این محصول حداکثر طی ۳ ساعت فعال می شود و مشتریان می توانند با استفاده از نرم افزار Remote Desktop و یا از طریق پنل کاربری خود از طریق VNC به سرور مجازی خود دسترسی پیدا کنند.

سرور مجازی هایی با سرعت نور

دیتاسنترها از جمله مکان‌هایی هستند که به دلیل اتصال به بدنه اصلی اینترنت کشور، برخورداری از سخت‌افزارهای به روز و همچنین وجود زیرساخت فیبر نوری از بالاترین سرعت در تمام سطح کشور برخوردار هستند. با توجه به اینکه سرورهای بورس در دیتاسنترهای اصلی کشور قرار دارند،‌ شما از طریق این سرورها می‌توانید از سرعت بسیار بالای موجود در دیتاسنترها استفاده کرده و سریع‌تر از دیگران تحلیل‌ها و مبادلات را در بازار سهام صورت داده و سود بیشتری را به دست آورید.

سرعت، امنیت و کیفیت را یکجا تجربه کنید.!
امنیت سرویس

ما در OVPS تمام تلاش خود را میکنیم تا امنیت 100 درصدی شما را تامین کرده و از این بابت خیالتان راحت باشد.

سهولت استفاده

رابط کاربری راحت و آسان یکی دیگر از مزیت های سرویس های ما در مجموعه OVPS می باشد.

اینترنت پرسرعت

شما در سرورهای بورس OVPS به بدنه اصلی اینترنت متصل هستید و به سرعت به کارگزاری‌ها متصل خواهید شد.

پشتیبانی قوی

ما در مجموعه خود برای کاربران عزیز پشتیبانی 24 ساعته را برنامه ریزی کرده ایم. پس دیگر از این بابت نگرانی نداشته باشید.